Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

GACEK Hurtownia Owoców i Warzyw

Siedziba

Skrzynki ul Poznańska 5
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW www.warzywa-gacek.pl
Tel. 61/819-07-67
Kom. 501-250-291
   

 

gacekduze


Warzywa dla restauracji


Szukasz wysokiej jakości surowców do potraw w restauracji? Nasz hurtownia oferuje wysokiej jakości warzywa i owoce dla Twojego biznesu. Dla tych, którzy chcą zwiększyć wydajność i szybkość kuchni polecamy nasze warzywa obierane. Nasz bogata oferta obejmuje warzywa, owoce, zioła oraz inne niezbędne surowce dla każdej kuchni. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą bogatą ofertą w zakładce "Asortyment". Nasza hurtownia to sprawdzony partner, wybierz nasze warzywa, owoce oraz inne produkty dla swojej restauracji już teraz. Zapraszamy do kontaktu!

 

Produkty/Usługi

-kwaszonki
-owoce
-produkty suche
-jaja
-warzywa
-przetwory warzywne
-warzywa obrane
-zioła

 

 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017