Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Wytwórnia Octu i Majonezu "OCETIX" Sp. z o.o.

Siedziba

ul. Marszałka F. Focha 5/7 86-300 Grudziądz
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW www.ocetix.com.pl
Telefon +48 56 46 22 758
   
   

ocetixduze    ocetixduze2

                                                                                                          

O Firmie

Wszystkie nasze wyroby odznaczają się najwyższą jakością, co jest wynikiem szczególnej dbałości o czystość i hermetyczność produktów produkcyjnych oraz poddania ostrej selekcji surowców użytych do produkcji. Zwiększający się z roku na rok popyt na nasze wyroby jest motorem dynamicznego rozwoju firmy. Ciągła rozbudowa zakładu, modernizacja procesów technologicznych oraz unowocześnienie parku maszynowego jest gwarantem utrzymania doskonałej jakości wyrobów, wyważonej ich ceny, a tym samym zachowania dużej dynamiki produkcji. Nasze wyroby coraz częściej zostają doceniane i nagradzane przez konsumentów
na różnego rodzaju imprezach targowo-giełdowych.

 

a

 

Produkty/Usługi

-majonezy
-sosy
-musztardy
-ocet

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017