Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

"TECHBOL"

Siedziba

ul.Dolne Młyny 38, 59-700 Bolesławiec
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW http://paklo.pl/
Telefon +48 75 734 67 99
Fax 75 734 66 55
   


Oferta

Paklo.pl - zaopatrzenie dla biznesu czyli kilka niezbędnych informacji o naszej firmie Ponad 25 lat doświadczenia w handlu hurtowym i ponad 4000 produktów najwyższej jakości w stałej dostępności to argumenty, którymi chcemy przekonać Państwa do współpracy z nami. Oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny ale także długofalową współpracę ze stabilnym partnerem biznesowym. Jesteśmy Polską Firmą Rodzinną działającą na rynku od 1989 roku. W czasie naszej działalności zdobyliśmy szerokie doświadczenie zaopatrując firmy i instytucje, dlatego chętnie doradzimy Państwu w każdym aspekcie naszej oferty. Działamy na ponad 2000 m2 powierzchni handlowej i magazynowej, co gwarantuje nam utrzymanie wysokich stanów magazynowych. W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 4000 artykułów podzielonych według kategorii klientów. Stale dbamy też o rozszerzanie asortymentu i oferty pod kątem wymagań naszych klientów. Dziś obsługujemy ponad 2000 lojalnych i zadowolonych klientów, a to mobilizuje do dalszego rozwoju, zmian i polepszania warunków naszej wspólnej pracy. Dla nas Państwo – nasi klienci, są jedynym elementem biznesu, którego nie zmieniamy. Wierzymy, że podejmując współpracę z naszą firmą, staniemy się jednocześnie nieodłącznym ogniwem Państwa biznesu.

 

pakloduze

Produkty/Usługi

 

-agd
-artykuły biurowe
-artykuły chemiczne
-artykuły higieniczne
-naczynia jednorazowe
-opakowania
-ozdoby
-dekoracje
-sprzęt sprzątającyowość!!!

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017