Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

GetFresh Sp. z o.o.

Miasto

02-502 Warszawa

Ulica Łowicka 31
WWW

www.darnatury.pl

Telefon

801 205 805    22 493 77 11

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

getduze

 

GetFresh - Twój dostawca wody Dar Natury

 

Marka Dar Natury należy do spółki GetFresh sp. z o. o., której core działalności jest produkcja i dystrybucja wody do biur i domów. Poprzedni właściciele marki - oddział Nestle Waters Polska S.A. (2003- 2014 r.) i Nature Gifts Distribution (1993 -2003). Już od ponad 25 lat każdego dnia dostarczamy znakomitą i świeżą źródlaną wodę do biur i domów dbając o odpowiednie nawodnienie organizmu i utrzymanie dobrej kondycji.  

 

Charakterystyka

 

Dostarczana przez nas woda źródlana DAR NATURY pochodzi z Polskiego źródła w Rzeniszowie. Miejscowość położona jest w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Budowa geologiczna obszaru (wapienie woźnickie i czerwone iły, pokryte cienką warstwą piaszczysto-żwirowych osadów) zapewnia naturalną ochronę złóż wodonośnych. Woda pozostaje wolna od zanieczyszczeń a skład mineralny wody z tego regionu jest korzystny dla zdrowia. Skład mineralny – woda Dar Natury, źródło w Rzeniszowie. Dbamy o najwyższą jakość wody. Dlatego każda kropla jest codziennie dokładnie badana w naszych laboratoriach.

 


System produkcji i dystrybucji

 

Woda Dar Natury dostarczana jest w dużych butlach (11l i 18,9l) bezpośrednio do biur i domów. Woda wydobywana jest ze studni głębinowej, następnie przechodzi przez proces napowietrzania i filtracji. Proces nalewu wody jest prowadzony zgodnie ze standardami HACCP. Woda na każdym etapie procesu produkcji jest poddawana kontroli pod względem fizyko-chemicznym. Badania wody przeprowadzane są samodzielnie w Laboratorium Jakości funkcjonującym przy zakładzie oraz przez PZH i Sanepid. Po spożyciu wody, puste butle są odbierane i wracają do fabryki, gdzie są myte i czyszczone przed kolejnym napełnieniem i użyciem. Żywotność butli to ok. 30 cykli napełnienia. Gdy butla jest mocno zużyta lub uszkodzona, jest wycofywana z obiegu i przekazywana do producenta celem dalszego recyclingu poprzez regranulację. 100% butli jest poddawanych dalszemu odzyskowi.

 


Sieć dystrybucji

 

Stworzyliśmy sieć jednostek Obsługi Klienta równomiernie rozłożonych na terytorium całego kraju. Każdego dnia firmowa liczna flota samochodów dostarcza wodę źródlaną tysiącom Klientów w Polsce.

Produkty

- ekspresy do kawy
- filtry do wody
- woda źródlana
- Usługa dostaw wody do domu i biura
- Sanityzacja dystrybutorów do wody

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/uslugi/337-getfresh#sigFreeIdea71decf00

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017