Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

BIL-CUP

Miasto ul. Gąsiorowskich 3 60-703 Poznań
WWW www.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Telefon

61 866-77-88

   
   

 
Oferta

Bilcupduze

 

Założona 23 lata temu jako jeden z pionierów handlu specjalistycznego trofeami sportowymi i grami towarzyskimi w Polsce po transformacji ustrojowej. Dzisiaj jesteśmy znani nie tylko w Wielkopolsce, ale w różnych zakątkach naszego kraju. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Poznaniu oraz do sklepów internetowych www.extrasport.pl i www.puchary-poznan.pl

 

Produkty

-Puchary

-Statuetki

-Medale

-Dyplomy

-Stoliki piłkarskie

-Bilard

-Dart

-Gry casino

 

Bil Cup 1 4 A4 katalog drukowany

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017