Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

AG+ Service - Wynajem Personelu

Miasto Zwyciezcow 28, lok15 03-938 Warszawa
WWW www.agplus.com.pl
Mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Telefon

+48 531 805 806

   
   

 
Oferta

 

AG+ Wynajem Pracowników jest dostawcą usług outsourcingowych oraz usług rekrutacyjnych w zakresie pracy tymczasowej. Specjalizujemy się w leasingu pracowników do hoteli, restauracji, cateringów oraz SUPERMARKETY (kasa i pracownik hali). Firma założona została w 2010 roku i ma siedzibę w Warszawie. Outsourcing pracowników to usługa pozwalająca Państwu wynająć od Agencji Pracy AG+ pracowników na różny okres czasu bez konieczności nawiązywania z nimi bezpośredniego stosunku prawnego. Forma takiego zatrudnienia regulowana jest ustawą o zatrudnianiu pracowników tymczasowych dającą dużo większą elastyczność, a zatem również oszczędności w Państwa firmie. Dajemy możliwość ciągłości zatrudnienia w okresach nasilenia produkcji czy obsługi Klienta, w sezonie urlopowym lub podczas choroby pracowników. Jest doskonałą formą polityki personalnej w trudnej sytuacji rynkowej i niepewności dotyczącej realizacji projektów, przy zachowaniu wymaganej liczby etatów w firmie. Doskonale sprawdza się podczas cyklicznych i nieprzewidywalnych spiętrzeń prac oraz szczytów produkcyjnych. Gwarantuje redukcje kosztów i ryzyka przedsiębiorstwa związanego z rotacją pracowników. Podpisując ogromny kontrakt macie Państwo zapowiedź nowych sukcesów firmy i rosnących zysków, ale też wielki problem. Nowy projekt wymaga zatrudnienia dodatkowych osób. Proces rekrutacji w AG+ umożliwia wyselekcjonowanie osób pełnych energii, o wysokiej motywacji do pracy. Kandydaci nie posiadający doświadczenia mogą skorzystać ze szkoleń wprowadzających oraz dalej doskonalić swoje kwalifikacje. Studenci, absolwenci, pracownicy średniego szczebla oraz doświadczeni eksperci.

 

agduze

 

Produkty


-KELNERZY

 

-KUCHARZE

 

-ZMYWAJĄCY (stewarding)

 

-HOUSEKEEPING I SERWIS SPRZĄTAJĄCY

 

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/uslugi/299-agplus#sigFreeIde559b3ac8e

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017