Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma ALUSUN

Siedziba

ul.Piłsudskiego 257 05-270 Marki
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW www.alusun.pl
Telefon +48 502 202 513
Fax +48 91 461 43 82
   

alusunduze

                                                                                                          

O Firmie

ALUSUN to marka, powstała w wyniku rozwoju istniejącej od 1999 roku firmy KAMAR z ponad 15 letnim doświadczeniem i wiedzą w branży stolarki otworowej, dlatego można mówić o ALUSUN, jako o firmie z tradycjami. Bardzo istotnym jest fakt, że firma ALUSUN dysponuje własną infrastrukturą i zapleczem umożliwiającym budowę ogrodów zimowych, co w praktyce oznacza pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym oraz płynące z tego faktu zalety. Dobór odpowiednich materiałów czy wykorzystanie komponentów trwałych i sprawdzonych, to tylko niektóre z atutów wpływających na dobrą jakość produktu ostatecznego, powstającego w całości w jednej firmie. Zalety te są niewątpliwą korzyścią dla klienta, mogącego cieszyć się wieloletnim użytkowaniem nabytego produktu. Firma ALUSUN współpracuje z wyspecjalizowanymi partnerami handlowymi, oraz grupami montażowymi, zapewniając im prace z produktami najwyższej jakości. Od wielu lat eksportuje swoje produkty do Niemiec, Szwewcji, Danii czy Norwegii. Przedsiębiorstwo realizuje nawet najbardziej wyszukane zamówienia i stara się sprostać najbardziej wymagającym klientom.

 

Misja i Cel

 

Misją firmy jest tworzyć produkty estetyczne, będące ozdobą każdego budynku oraz trwałe i wygodne w obsłudze, zapewniające komfort z ich użytkowania na wiele lat. Dążenia do zaspokojenia wartości funkcjonalnych i estetycznych wyrażonych są w ciekawym design'ie naszych zabudów, natomiast użycie dobrej jakości komponentów oraz dbałość o detal, wspierają i umacniają te dążenia. Trwałość i wygoda również pośrednio wynikają z pieczołowicie dobranych materiałów, lecz są także owocem minionych lat doświadczeń oraz tych, które firma zamierza zdobyć w przyszłości.

 

Produkty/Usługi

 

-ogrody zimowe
-zadaszenia tarasów
-zabudowy balkonów
-patio
-zabudowy tarasów
-szklane ściany działowe
-szklane drzwi
-systemy kompozytowe
-aluminiowe pergole RENSON
-Drzwi Harmonijkowe

 

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/uslugi/270-alus#sigFreeId7b5bc17fbb

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017