Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

D.H.R. Kontakt Sp. z o.o.

Siedziba

ul. 1 Maja 45 97-400 Bełchatów

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW www.krowki-reklamowe.biz.pl
Telefon 695 770 992
Telefon 44 633 33 92
   


Oferta

krowkireklamoweduze

Oferujemy krówki reklamowe, ślubne, okazjonalne wytworzone według tradycyjnej receptury i oryginalnego aromatu. Dzięki starannie dobranym proporcjom krówki mają niepowtarzalny smak i zapach, który wielu z nas kojarzy się z dzieciństwem. Krówki są zawsze świerze, produkowane oraz pakowane na bieżąco, zgodnie z zamówieniem. Przez pierwsze 2-3 tygodnie (przechowywane w chłodnych warunkach) krówki mają ciągnącą konsystencję tzw. "ciągutki", "mordoklejki" :) , po czym powoli przechodzą w stan kruchości. W ofercie posiadamy także ślubne tablice rejestracyjne, pudełka na ciasta z naklejkami, woreczki z organzy oraz pudełka na krówki.

 

1

 

Produkty/Usługi

 

-Krówki reklamowe
-Krówki ślubne
-Krówki okolicznościowe
-Opakowania na krówki
-Pudełka na ciasto
-Ślubne tablice rejestracyjne

krowkiduze2

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017