Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

B5 / architecture&design

Siedziba

ul. Skoczowska 26 43-450 Ustroń
E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

WWW www.b-5.pl
   
   
   

Mgr Inż. Arch. Bartosz Piłat


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Tel.: +48 609 59 22 33

 

Mgr Inż. Arch. Jakub Topolski


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
Tel.: +48 733 46 18 20

 

O Firmie

B5 / architecture&design jest grupą projektową stworzoną przez architektów kreujących z wielką pasją przestrzeń zewnętrzną jak i wewnętrzną.
Nasza kreatywność połączona z doświadczeniem zawodowym pozwala nam prowadzić naszych klientów po różnych dziedzinach architektury i designu tak by owocem współpracy były unikatowe i ponadczasowe rozwiązania.
 
B5 / concept store jest stworzony przez architektów, inżynierów i artystów plastyków. Takie połączenie daje możliwość spojrzenia na potrzeby dzisiejszego świata w dziedzinie wyposażenia i dekoracji wnętrz. To unikatowy sposób zestawienia architektury, surowych materiałów i oryginalnego designu co w efekcie stwarza ponadczasowy produkt.


BARTOSZ PIŁAT
Wykształcenie architektoniczne zdobyłem na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej.
Aspiracje zawodowe realizowałem już w trakcie studiów odbywając staże oraz wykonując indywidualne zlecenia.
Dla mnie rola architekta to duża odpowiedzialność w tworzeniu otaczającej nas przestrzeni oraz środowiska, w którym żyjemy.


JAKUB TOPOLSKI
Jestem absolwentem Wydział Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem w Polsce i za granicą wykonując projekty indywidualne oraz projekty użyteczności publicznej.
Architektura to jedna z wielu moich pasji, dzięki której spełniam się zawodowo, tworząc przestrzenie przyjazne ludziom.
 
 
MACIEJ PIŁAT
Wykształcenie zdobyłem na wydziale wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.
Zawodowo zajmuję się projektowaniem obuwia. Interesuje mnie wzornictwo oraz formy użytkowe, dlatego swoją pasję przelewam na papier tworząc unikatowe projekty. Proste a zarazem nieoczywiste formy i wyczucie proporcji to moje główne dywizy.
 
 
KACPER SAWICKI
Jestem inżynierem. Od zawsze interesowało mnie innowacyjne budownictwo i proces z tym związany, dlatego w życiu zawodowym zajmuję się odnawialnymi źródłami energii. Pasjonują mnie nowości technologiczne i nietypowe rozwiązania połączone z dobrym designem.

b5duze


Produkty

Projekty Architektoniczne
 
Głównym zakresem działalności firmy jest projektowanie architektoniczne. Zajmujemy się projektowaniem budynków o różnej funkcji i skali:
 

-Domy jednorodzinne
-Budynki wielorodzinne
-Budynki użyteczności publicznej
-Budynki usługowe i handlowe
-Hale produkcyjne i magazynowe
-Modernizacje budynków istniejących

 
Prowadzimy klientów przez cały proces inwestycyjny, od koncepcji poprzez projekt budowlany i wykonawczy, aż po nadzór autorski. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami z branży budowlanej, m.in. konstruktorzy, projektanci instalacji elektrycznych, sanitarnych, kosztorysanci oraz ekipy budowlane, co daje możliwość kompleksowej obsługi klienta od projektu po wykonanie.
 
Warunki zabudowy
Oferujemy również sporządzanie wniosków o wydanie decyzcji o warunkach zabudowy i zagospodarowaniu terenu
 
Adaptacje projetów gotowych
Wykonujemy adaptacje projektów gotowych
 
 
Projekty wnętrz
 
Kolejnym obszarem działalności firmy jest projektowanie wnętrz. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych i komercyjnych:
 

-Projekty wnętrz - mieszkań i domów
-Projekty wnętrz - biura, sale konferencyjne,
-Projekty wnętrz - hotele, restauracje, sklepy, stoiska handlowe
-Projekty wnętrz - użyteczność publiczna, C.H.

 
Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji, od koncepcji przez projekt wykonawczy, nadzór autorski, aż po pomoc w wyborze i zakupie elementów wyposażenia wnętrza. Współpracujemy z różnymi ekipami wykonawczymi i remontowymi, stolarzami oraz firmami oferującymi wyposażenie wnętrz. Dzięki temu mamy możliwość poprowadzenia klienta przez cały proces inwestycji. Oferujemy również sprawdzenie i weryfikowanie projektów wstępnych i wykonawczych dla lokali w C.H. zgodnie z księgą wizualizacji dla danej Inwestycji oraz wytycznymi głównego architekta. Projekty oraz produkcja elementów wyposażenia wnętrz. Prężnie rozwijającym się obszarem działalności firmy jest projektowanie oraz produkcja elementów wyposażenia dla domu. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją wyposażenia wnętrz oraz elementów dekoracyjnych dla domu i ogrodu. Zapraszamy na stronę naszego sklepu.

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/uslugi/250-b5#sigFreeId16b8445f0a

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017