Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Schild- Autromatyczne suszarki do rąk i włosów

Miasto

66-431 Santok

Ulica Janczewo 95p
WWW

www.schild.pl

Telefon

697 86 50 86   603 351 356

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

schildduze

 

Istniejemy od 29 czerwca  2010 roku. Nazwa firmy Schild pochodzi od naszego niemieckiego nazwiska "Schild". Firma Schild to przedsiębiorstwo rodzinne z korzeniami w Niemczech. Stawiamy na jakość i niezawodność. Nieustannie idziemy z duchem czasu i najnowszymi trendami oraz rozwiązaniami technologicznymi. Każda suszarka opuszczająca nasz zakład jest dopracowana i sprawdzona, spełniająca oczekiwania współczesnych użytkowników i inwestorów. Współpracujemy tylko z pewnymi dostawcami. Posiadamy certyfikowane doświadczenie techniczne, elektroniczne i informatyczne. Dysponujemy magazynem części zamiennych oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Misją firmy Schild- Piotr Schild jest bycie liderem na rynku automatycznych suszarek do rąk i włosów. Tę pozycję staramy się osiągnąć, dostarczając naszym dystrybutorom i klientom innowacyjne, ekologiczne i wysokiej jakości produkty w korzystnych cenach. Dodatkową wartością dla naszych klientów jest obsługa na najwyższym poziomie. To wszystko ma zapewnić naszym kontrahentom pełną satysfakcję i komfort.

Produkty

-suszarki do rąk
-suszarki do włosów

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/technika/340-schild#sigFreeIdfa1237432f

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017