Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

CardCo Sp. z o.o.

Miasto

91-765 Łódź

Ulica Górnicza 12/14
WWW

www.cardco.pl

Telefon

+48 42 656-21-15   +48 42 617-28-28

Fax +48 42 617 26 54
Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 
Oferta

czarnobiale

Firma świadczy usługi polegające na wykonywaniu identyfikatorów łącznie ze zdjęciem wykonywanym podczas odbywających się imprez targowych, zjazdów, sympozjów naukowych, spotkań promocyjnych, konferencji prasowych, lub na potrzeby biur, zakładów pracy, szkół itp. Posiadamy również systemy rejestracji wejść-wyjść np. gości targowych, które są zabezpieczone przed możliwością podania karty bez uprzedniego wyjścia z obiektu czy biletu z nadrukowanym kodem kreskowym. Naszymi klientami w tym zakresie są m.in.: J&S Cup, Camerimage , Ticket Pro, FurniFub, Forum Krzyżowa, Grupa Straszów, Polski Klub Biznesu, Akademia Polskiego Sukcesu, Restauracja Revelo, Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni, Konferencja Miasta w Internecie - Zakopane, Festiwal Filmów w Cieszynie, Festiwal Kina Niemego, Festiwal Camera Obscura. itp. Jako pierwsi w Polsce podjęliśmy się wykonania nowego i opatentowanego przez osobę prywatną produktu, jakim są karty różańcowe w formie kart kredytowych. Sprzedaż kart w kraju i w Stanach Zjednoczonych przekroczyła do chwili obecnej 100 000 szt. Firmy posiadające nasze karty zaopatrujemy w produkty uzupełniające, jakimi są: etui i boksy na karty, zawieszki, klipsy, tasiemki, łańcuszki. W przypadku, gdy firmy zainteresowane są wykonaniem kart w małych nakładach we własnym zakresie wyposażamy je w termodrukarki do kart plastikowych oraz w pełny zestaw materiałów eksploatacyjnych takich jak karty, folie, hologramy. W ciągłej sprzedaży posiadamy drukarki etykiet do nanoszenia kodów kreskowych, oraz czytniki laserowe do ich obsługi.Dla jednostek gospodarczych wykonujemy kompleksową usługę mailingu polegającą na wyprodukowaniu kart, ich personalizacji, aplikacji na odpowiedni folder i umieszczeniu w uprzednio zaadresowanej kopercie i wysłaniu kompletnego pakietu do wskazanego przez zleceniodawcę swojego Stałego Klienta. Przez 15 lat firma Cardco wraz ze stałą i profesjonalną załogą wdrożyła ponad 25 milionów kart dla blisko 26 000 polskich przedsiębiorstw, a także na rynki zagraniczne m. in. Litwę, Republikę Czech, Niemcy.

 

caddcoduze

 

Prezes Zarządu inż. Marek Galewski w roku 1989 założył firmę SEVEN Sp. z o. o., która, jako pierwsza w Polsce wdrożyła w 1991 roku Ogólnopolski System Lojalnościowy w oparciu o plastikowe karty magnetyczne "SEVENCARD" Naszym celem jest tworzenie systemów lojalnościowych, których zastosowanie zapewni zbudowanie długotrwałych relacji z odbiorcami oraz zwiększenie obrotów w Państwa firmie. Do wdrożenia systemów lojalnościowych niezbędnym elementem są karty plastikowe. Popularyzację systemów lojalnościowych w ostatnich czasach można zaobserwować tankując paliwo na stacji czy robiąc zakupy w hipermarkecie. Oprogramowanie lojalnościowe tworzymy pod wymagania klienta. Posiadamy również gotowe aplikacje współpracujące z czytnikami kart magnetycznych, zbliżeniowych, kodów kreskowych, drukarkami fiskalnymi firmy Novitus czy wirtualnymi terminalami kart płatniczych. Zapewniamy naszym klientom w pełni profesjonalną pomoc w przygotowaniu projektów kart i przy wyborze najkorzystniejszej technologii produkcji. Zapewniamy montaż oraz uruchomienie systemów jak i opiekę serwisową nad urządzeniami. Szkolimy użytkowników tak, aby w pełni mogli korzystać z możliwości poszczególnych rozwiązań. Zapewniamy, że współpraca z firmą Cardco gwarantuje Państwu oryginalne rozwiązania, terminowość oraz zrozumienie indywidualnych potrzeb. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

 

Prezes Zarządu
inż. Marek Galewski

Produkty

- karty dostępu
- karty hotelowe
- certyfikowane karty food soft
- karty podarunkowe
- karty z paskiem magnetycznym
- karty lojalnościowe
- systemy rejestracji czasu pracy
- drukarki etykiet
- drukarki do kart
- hologramy
- czytniki kart
- systemy kontroli dostępu
- biometria

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/technika/333-cardco#sigFreeId9d12f2efd4

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017