Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

DTS SERWIS

Miasto

02-414 Warszawa

Ulica Chrościckiego 93/105
WWW

www.dtsserwis.pl

Telefon

515-515-414

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Fax 22 230 93 32 

 
Oferta

dtsduze

 

Firma DTS Serwis działa na rynku od 2004 roku. Przez ponad 10 lat swojej działalności firma DTS Serwis świadczy kompleksowe usługi najwyższej jakości oferując profesjonalne rozwiązania w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji, pomp ciepła oraz fotowoltaiki. Doświadczenie sięgające ponad dziesięciu lat, zaawansowane technologie i nowoczesne wyposażenie, a także wysoko wykwalifikowana kadra gwarantują naszym klientom pełne zadowolenie z wykonywanych przez nas usług. Posiadamy nowoczesne biura oraz profesjonalną kadrę pracowniczą na terenie: Warszawy, Łodzi, Pabianic, Gdańska, Poznania, Katowic, Wrocławia, Białegostoku, Bydgoszczy, Lublina, Rzeszowa, Olsztyna i Szczecina. Nasi pracownicy dostępni są 24h na dobę, a dzięki nowoczesnej i świetnie zorganizowanej logistyce możemy dotrzeć w dowolne miejsce na terenie całej Polski.

 

dtsloga

 

Produkty

- chłodnictwo
- wentylacja
- klimatyzacja
- pompy ciepła
- fotowoltaika

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017