Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

BeerService.pl

Miasto

55-200 Oława

Ulica Jantarowa 2
WWW

www.beerservice.pl

Telefon

+48 71 733 62 84   +48 607 632 328

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

qwy

Zespół BeerService.pl to grupa specjalistów, zajmujących się tematyką dystrybucji piwa oraz napoi, których wieloletnie, profesjonalne doświadczenie pozwala zaoferować Państwu szeroką gamę produktów. Celem BeerService.pl jest zapewnienie klientom najwyższej jakośći produktów wraz z wachowym doradztwem, tak aby odbiorca mógł korzystać z nich z maksymalną wygodą i komfortem. Współpracujemy i jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami najlepszych marek na rynku europejskim, dzięki temu możemy zaoferować Państwu tylko wysokiej jakości produkty. Naszymi dostawcami są m.in.: DSI Getrankearmaturen GmbH, HVM Horeca, Vin Service, Valpar, Lindr, John Guest, Spulboy. Oferta nasza skierowana jest do klientów indywidualnych, pubów, lokali gastronomicznych, restauracji, organizatorów imprez. Odbiorcami naszych towarów są wszyscy ceniący komfort oraz wysoką jakość podawania napoi chłodzących. Z naszych produktów korzystają m.in.: Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Heineken oraz większość polskich browarów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jeśli poszukują Państwo towaru, którego nie ma w naszej ofercie lub mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt, chętnie pomożemy.

Produkty

-Chłodziarki do piwa
-Chłodziarki do wina
-Kolumny do wyszynku piwa
-Ociekacze i bartopy
-Lodówki / regały chłodnicze
-Krany do butelek PEGAS
-Soda Water / Saturatory
-Kegi
-Akcesoria
-Sanitacja urządzeń

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017