Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

 Firma

Multikas Dariusz Konopka

Siedziba

Szosa Chełmińska 46 87-100 Toruń

WWW www.multikas.pl
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon

56 622 85 80  602 782 703

   
   

 

O firmie

multikas

 

Firma Multikas działa na rynku blisko 15 lat na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i okolic. Główną działalnością firmy jest sprzedaż i serwisowanie urządzeń fiskalnych i wag sklepowych. Naszym klientom dostarczamy sprzęt fiskalny, urządzenia peryferyjne jak czytniki kodów kreskowych, kolektory danych (inwentaryzatory), wagi handlowe i magazynowe, metkownice, sprawdzarki cen, materiały eksploatacyjne oraz komputery i rozwiązania sieci komputerowych. Wdrażamy oprogramowanie wspomagające sprzedaż i gospodarkę magazynową dla sklepów detalicznych i hurtowni. Od blisko 8 lat z powodzeniem wdrażamy specjalizowane oprogramowanie dla gastronomi dostarczając rozwiązania programowe i specjalistyczny sprzęt komputerowy dla tej branży: dotykowe stanowiska sprzedaży POS, stanowiska gospodarki magazynowej do zarządzania lokalami, bezprzewodowe systemy zamówień i zarządzania personelem. W tym zakresie ściśle współpracujemy z liderami branży rozwiązań gastronomicznych. Nasza oferta sprzętu i oprogramowania dostosowana jest zarówno dla małych jednostanowiskowych instalacji jak i dużych, systemowych rozwiązań sprzedaży detalicznej i hurtowej. Produkty przez nas sprzedawane objęte są gwarancją jak i opieką serwisową. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, wyposażenie i przedewszystkim wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy Państwa do współpracy.

 

multikaspartnerzy

 

Oferta/Produkty

-kasy fiskalne
-drukarki fiskalne
-wagi handlowe proste, metkujące...
-programy magazynowe
-systemy sprzedaży
-systemy dla gastronomii
-komputery
-metkownice, czytniki kodów

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/technika/311-multikas#sigFreeId72fe617bfb

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017