Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Irsystem

Miasto

41-200 Sosnowiec

Ulica ul. Bratków 1
WWW www.irsystem.pl
Telefon

+48 604-582-825   +48 32 724-08-99

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

irsystemduze

 

Nowoczesne promienniki podczerwieni polskiej produkcji TERM2000 Specjalizujemy się w sprzedaży krótkofalowych (IR-A) i średniofalowych (IR-B) promienników ciepła oraz produkcji urządzeń bazujących na podczerwieni do istniejących i powstających procesów technologicznych. Kompetentnie dobieramy moc i odpowiednią konfigurację urządzeń przy pomocy specjalistycznego oprogramowania IlumiCad. Ponadto w naszej ofercie znajduje się montaż, wykonywanie instalacji elektrycznych i systemów sterowniczych oraz wynajem długoterminowy promienników.
Katalog promienników podczerwieni TERM2000 Promienniki TERM2000 wyposażone są w markowe emitery firm Toshiba, Dr Fischer oraz Osram.


"Celem naszej firmy jest dostarczanie ciepła wszędzie tam gdzie inni nie mogą."

Promienniki podczerwieni to innowacyjna technologia oparta o krótkofalowe promieniowanie Infra Red (IR-A), który dostarcza natychmiastowe uczucie kojącego ciepła, zaraz po załączeniu urządzenia. Promienniki posiadają wbudowane kwarcowo - halogenowe emitery z włóknem wolframowym napełnione gazem szlachetnym rozgrzanym do temperatury ~2200°C. Dzięki temu mogą zwiększyć odczucie ciepła odczuwalne dla człowieka oraz przedmiotów go otaczających w pomieszczeniach słabo izolowanych, wielkokubaturowych jak i w otwartej przestrzeni. Instalacje grzewcze wyposażone w promienniki elektryczne, pozwalają na wyznaczenie danych stref oraz powierzchni, w których poczucie ciepła będzie kilkukrotnie wyższe niż w pozostałej części obiektu. Ogrzewanie podczerwienią może pozwolić na oszczędności w kosztach eksploatacyjnych. Elektryczne promienniki ciepła to najlepszy system grzewczy na miarę XXI wieku. Promieniowanie podczerwone jest absolutnie bezpieczne dla człowieka oraz jego środowiska. Promienniki ciepła to urządzenia wysyłające zdrowotne promieniowanie podczerwone. Ogrzewanie podczerwone nie powoduje konwekcyjnego ruchu powietrza w pomieszczeniu, więc jest to doskonałe źródło ciepła dla ludzi z chorobami górnych dróg oddechowych tworzące zdrową i sprzyjającą człowiekowi atmosferę. Nasze urządzenia emitują ciepło w sposób naturalny, tak jak słońce ogrzewa naszą planetę. Ich przeznaczenie jest bardzo zróżnicowane: od nagrzewania budynków wielkokubaturowych i procesów technologicznych po ogrzewanie ludzi (w domach, SPA czy szpitalach), zwierząt, lokali mieszkalnych i usługowych czy stref pracy.

Produkty

-Krótkofalowe IR-A Promienniki podczerwieni TERM2000

-Produkcja promienników do istniejących i nowopowstałych procesów technologicznych

-Piloty i sterowniki

-Emitery / żarniki podczerwieni

-Akcesoria do promienników

-Montaż

-Wynajem na imprezy okolicznościowe i inne


Promienniki podczerwieni TERM2000 można stosować do ogrzewania:

-punktowego, strefowego lub całościowego hal

-kościołów

-warsztatów

-garaży

-miejsc pracy na dworze

-restauracji i obiektów HoReCa

-pubów

-hoteli

-ogródków piwnych

-saun infrared

-procesów technologicznych

-salonów SPA

-planów zdjęciowych

-gastronomii

-hodowli zwierząt

-lakierni

-basenów

-ogrodów zoologicznych

-obiektów sportowych

i wiele innych

 

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/technika/305-irsystem#sigFreeId066f80c325

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017