Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Klaus & Ilona Brysch Kominki deluxe

Miasto

46-380 Dobrodzień

Ulica Wojska Polskiego 78
WWW

www.kominkideluxe.pl

Telefon

722 00 30 20

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

kominkiduzePiece chlebowe Przekonanie o tym, że to, co naturalne, jest człowiekowi najbliższe, a przy okazji najsmaczniejsze, rozbrzmiewa coraz silniejszym głosem. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy piece chlebowe i piece do pizzy opalane drewnem. Gwarantujemy, że potrawy i produkty, które szef kuchni wyjmie z naszych pieców, zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wybrednych wielbicieli pysznego jedzenia. Do kogo kierujemy naszą ofertę? Piece chlebowe i piece do pizzy opalane drewnem mogą być wykorzystywane w branży gastronomicznej i z pewnością zdobędą uznanie właścicieli restauracji czy pizzerii. Znajdą także zastosowanie w każdym domu jako niezastąpiony pomocnik w przygotowaniu doskonałych ciast, wykwintnych dań mięsnych, ryb czy aromatycznych warzyw. Co oferujemy? Profesjonalne piece chlebowe i piece do pizzy opalane drewnem murowane lud odlewane z szamotu. Atuty naszych pieców: murowane lub odlewane z szamotu, szybkie nagrzewanie, długi czas oddawania ciepła, możliwość nabycie pieca chlebowego lub pieca do pizzy w wersji gotowej lub w formie elementów do samodzielnego montażu, co daje niezliczone wprost możliwości oryginalnych, dostosowanych do potrzeb i gustu Klienta aranżacji Kominki nowoczesne i tradycyjneDlaczego powinieneś zaufać właśnie nam? Stawianie pieców to rzemiosło, które wymaga wiedzy i doświadczenia. My posiadamy jedno i drugie. Wieloletnia praktyka, fachowe rozwiązania techniczne, solidność wykonania, staranny dobór materiałów produkcyjnych – wszystko to sprawia, że zdobywamy zaufanie coraz liczniejszej grupy Klientów i możemy pochwalić się pozycją lidera na polskim rynku wśród producentów pieców opalanych drewnem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Klientów indywidualnych oraz Klientów biznesowych z branży gastronomicznej.

 

Produkty

 

-piece do pizzy


-piece do pizzy i chleba

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017