Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Technomac Sp. z o.o.

Miasto

05-400 Otwock

Ulica Kościuszki 12
WWW

www.heatscope.pl

Telefon

+48 602 137 157

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

technomacduze

 

Technomac jest firmą specjalizującą się w dystrybucji wyrobów z kompozytu drewna WPC na rynku Polskim i zagranicznym. Jesteśmy również wyłącznym na rynku polskim importerem promiennikówelektrycznych niemieckiej firmy HEATSCOPE. Nasz zespół stara się, aby każdy produkt charakteryzował się najwyższą jakością i spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Nabywcy.  Oferowane przez nas produkty to: - promienniki ciepła HEATSCOPE,  deski tarasowe kompozytowe, deski elewacyjne kompozytowe, płytki balkonowe kompozytowe HEATSCOPE to innowacyjny promiennik ciepła, opracowany i produkowany wyłącznie w Niemczech. W odróżnieniu do klasycznych promienników podczerwieni, HEATSCOPE nie emituje światła czerwonego, dzięki czemu stanowi atrakcyjne i dyskretne rozwiązanie do efektywnego ogrzewania powierzchni zewnętrznych jak i wewnętrznych. Materiały kompozytowe stanowią idealne połączenie nowoczesnej technologii z pięknem natury. Oferowane przez nas produkty są funkcjonalne, estetyczne i zarazem niezwykle wytrzymałe. Charakteryzują się równocześnie wyjątkową optyką i teksturą drewna.

Produkty

-Deski tarasowe kompozytowe,


-Deski elewacyjne kompozytowe,


-Drewno kompozytowe,


-podesty kompozytowe,


-tarasy kompozytowe


-deski tarasowe,


-ogrzewanie tarasów,


-promienniki podczerwieni,


-promienniki tarasowe


-promienniki elektryczne,


-elektryczne promienniki ciepła HEATSTRIP

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017