Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma DIPOL F.H.U Piotr Kogut

Siedziba

ul. Długa 49 27-600 Sandomierz

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW

www.be-tech.pl   www.dipol.net.pl

Telefon (15) 832 00 75
Telefon (15) 832 12 78
Fax (15) 832 00 75 wew. 22 

,dipol1

                                                                                                         

Kim jesteśmy?

 

Założona w 1991 roku firma DIPOL Sandomierz prowadzi dystrybucję urządzeń kontroli dostępu i rozwiązań telekomunikacyjnych. Oferujemy Państwu instalację proponowanego przez nas sprzętu oraz wykonanie wszystkich pozostałych instalacji teletechnicznych w hotelu (system p.poż, TV-SAT, Internet, domofony IP, monitoring, itd.) Importujemy i dystrybuujemy zamki hotelowe, system jednego klucza oraz system kontroli dostępu dla hoteli. Wybierając produkty do naszego portfolio kierujemy się ich jakością, wzornictwem i użytecznością. Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe światowe normy gwarantując bezpieczeństwo i niezawodność.

 

dipol2


Oferujemy dostarczenie oraz instalację zamków hotelowych, sejfów i wyłączników prądu Be-Tech, które pracują w Systemie Jednego Klucza. Instalacje teletechniczne w hotelach wykonujemy solidnie, terminowo i kompleksowo. W naszej ofercie posiadamy wszystkie urządzenia niezbędne do kompleksowego wykonania systemu kontroli dostępu i zabezpieczeń oraz instalacji nisko-prądowych w hotelach. Dostarczamy i wykonujemy instalacje z zakresu: telefonii IP, infrastruktury sieciowej (routery, switche wraz z okablowaniem), systemów sygnalizowania włamania i napadu (systemy alarmowe), systemów monitoringu, systemów PPOŻ oraz systemów oddymiania, kontroli dostępu i instalacji TV-SAT, systemów nagłośnienia. Dodatkowo, jesteśmy dystrybutorem oprogramowania do zarządzania hotelami, współpracujemy m.in. z Softech, DM Plaza, LSI i Novitus. Dipol Sandomierz jest obecny na ryku systemów zabezpieczeń i instalacyjnym od 1991 roku. W naszym portfolio mamy ponad 1000 wykonanych instalacji zarówno w małych obiektach (hotele z kilkunastoma pokojami) jak i bardzo duże obiekty (hotele mające kilkaset pokoi, supermarkety, sklepy wielkopowierzchniowe). Zapewniamy porady techniczne przy doborze sprzętu, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich oferowanych przez nas urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami w obiektach hotelarskich. Zachęcamy do kontaktu i bezpłatnej prezentacji u Państwa, w obiekcie, którego dotyczy inwestycja, lub w naszej siedzibie.

 

dipol3

 

Produkty/Usługi

 

-zamki hotelowe
-zamki do szafek
-sejfy do szafek
-włączniki do prądu
-kontrola dostępu
-kontrola do wind
-system hotelowe BIS Hotel

patroni

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017