Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

BCC APEKS

Siedziba

ul. Bystrzańska 92a 43-300 Bielsko-Biała
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW www.karcher-apeks.pl
Telefon (33) 814 01 32
Fax (33) 816 38 40
   

 apeksduze1

O Firmie

Firma BCC APEKS istnieje od 2002 roku, gdzie od początku działalności skupiamy się wyłącznie na profesjonalnej obsłudze w zakresie produktów firmy Kärcher. Klientami naszymi są zarówno duże przedsiębiorstwa jak i klienci indywidualni. Od lat dostarczamy naszym klientom wszystko to, co nieodłącznie wiąże się z marką Kärcher, czyli urządzenia i doradztwo w zakresie najnowocześniejszy technik czyszczenia. Nasi doradcy dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomogą dobierać Państwu urządzenie najlepiej odpowiadające Państwa potrzebom. W roku 2004 firma BCC APEKS dostała zaszczytną nagrodę Dealer Roku 2004. Ponadto oferujemy naszym klientom serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,  komis urządzeń marki Kärcher, a także dowóz urządzeń z naszej siedziby w Bielsku-Białej i fili w Tychach i Żywcu do 30 km za darmo.

 

Wypożyczalnia

Firma BCC Apeks oferuje Państwu wypożyczanie oferowanych przez nas produktów w celu czyszczenia odpowiednich do urządzenia powierzchni. Przy wypożyczaniu urządzeń pobierana jest kaucja w wysokości 1000 zł gotówką (z wyjątkiem parownicy - 200 zł gotówką). Ponadto do odkurzacza należy doliczyć koszt worków, a do szorowarki należy doliczyć koszt detergentu. Do podanych cen doliczamy 23% VAT. Opłata naliczana jest wg stawki za jedną dobę wypożyczenia. Kaucje pobierane są z góry. Urządzenia podlegają zwrotowi w określonym wcześniej terminie. Wypożyczający ma obowiązek używania maszyny zgodnie z przeznaczeniem. W wypadku niezwrócenia sprzętu w ustalonym terminie doliczona zostaje odpłata za każdą następną dobę  na zasadach ogólnych. W wypadku rozwiązania umowy sprzęt należy zwrócić w stanie niepogorszonym.  Zwrot sprzętu następuje bez odrębnego wezwania pod rygorem dochodzenia zapłaty pełnej kwoty wartości sprzętu i dodatkowo zatrzymania pełnej kwoty kaucji, gdyż urządzenie zostanie uznane za sprzedane na rzecz wypożyczającego.  Odbioru urządzenia od wypożyczającego dokonuje się w miejscu wypożyczenia, czyli w BCC Apeks na ul. Bystrzańska 92a w Bielsku-Białej. W przypadku stwierdzenia wad i uszkodzeń w wyniku niewłaściwej obsługi urządzenia, wypożyczający pokrywa wszelkie koszty naprawy.

 

Serwis

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Kärcher. Firma BCC APEKS prowadzi profesjonalny, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń Kärcher. Posiadamy duże zaplecze części zamiennych oraz wyposażenia dodatkowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć każdą awarię przy pomocy doskonale wyszkolonych serwisantów. Prowadzimy zarówno usługi w zakresie napraw jak i przeglądów urządzeń. Na życzenie klienta (przed naprawą) zostaje wyliczony koszt naprawy do akceptacji. Firma BCC APEKS zapewnia bezpłatne dostarczenie urządzenia z i do serwisu w rejonie siedziby w Bielsku-Białej i fili w Tychach i Żywcu do 30 km.

 

Produkty/Usługi

 

W ofercie Kärcher'a znajdą Państwo:

 

-myjki wysokociśnieniowe
-odkurzacze domowe, przemysłowe, piorące i szczotkowe
-myjki do okien
-szorowarki
-zamiatarki
-parownice
-pompy
-urządzenia komunalne, myjnie i odśnieżarki
-środki pielęgnujące i czyszczące

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/technika/261-bccapeks#sigFreeIdbdb4282153

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017