Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Superpergole.pl

Miasto

05-532 Baniocha

Ulica Projektowana 1
WWW

www.superpergole.pl

Telefon

+48 664 316 501

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

Profesjonalne rozwiązania dla restauracji , hoteli, rezydencji czy apartamentów. Solidne materiały. Rozwiązania dla każdego tarasu. Pergola nie wymaga pozwolenia na budowę ze względu na jej ruchomą konstrukcję Doskonałe rozwiązanie jako zadaszenie tarasu o znacznej wytrzymałości na warunki atmosferyczne. Pergole są odporne na wiatr i deszcz. Oferujemy Państwu sprzedaż i montaż systemu pergoli. Zajmujemy się sprzedażą jak i montażem od kilkunastu lat. Przemawia za nami doświadczenie oraz pełen profesjonalizm. Systemy które Państwu oferujemy są ponadczasowe i sprawdzają się w każdych warunkach. Nowoczesny wygląd oraz solidne wykonanie to tylko nieliczne zalety produktu który mamy w swojej ofercie.

 

 oferta

 

Produkty/Usługi

 

Wszystkie produkty charakteryzują się bardzo wysoka jakością. Montaż który stosujemy od kilkunastu lat jest profesjonalny i prowadzony przez najlepszych fachowców w rejonie. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz bogatego wyboru konfiguracji, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających projektantów, architektów, instalatorów oraz innych wykonawców. System Pergola to efektywne, estetyczne i relatywnie tanie wykorzystanie powierzchni przed lokalem restauracyjnym lub pubem.

 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017