Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Vitral Mariusz Kłosowski

Siedziba

ul.Powstańców Wlkp. 14a 97-524 Kobiele Wielkie /k. Radomska

WWW

www.vitral.pl

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon 44 681 44 19   44 788 21 60 44 682 28 72
Fax 44 680 17 82
   

 

O Firmie

vitralduze

 

Punkt Handlowy:


ul. Narutowicza 158


97-500 Radomsko


tel.+48 882 - 001 - 892

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Firma Vitral działa w branży meblowej i wyposażenia wnętrz. Zajmujemy się produkcją frontów meblowych: drewnianych,w okleinie naturalnej, modyfikowanej, lakierowanych na wysoki połysk , elementów konstrukcyjno-wykończeniowych takich jak: płyty na korpusy, płyty pogrubiane, blaty, pilastry, blendy, listwy wieńczące i wiele innych dodatów do mebli oraz samych mebli. Obok frontów meblowych wprowadziliśmy do produkcji,elementy aranżacji i wykończenia wnętrz takie jak lakierowane panele dekoracyjne 3D, ażurowe oraz pełne, z drewna i płyty mdf.Dostosowując się do wymagań rynku oraz panujących trendów, stale staramy się poszerzać ofertę tak, by uzupełniała wykonanie kompleksowo  mieszkań,biur,urzędów,pubów,restauracji itp., zarówno pod kątem gustownej i ponadczasowej stylistyki mebli jak i podkreślających indywidualny charakter i nowoczesne wzornictwo paneli dekoracyjnych 3d. Nietypowe projekty i zlecenia nie stanowią dla nas problemu,ponieważ posiadamy doskonale wykształconą kadrę techniczną tworzącą indywidualne wzornictwo oraz nowoczesny park maszynowy. Uzupełnieniem naszej oferty jest także możliwość wykonania wewnętrznych drzwi bezprzylgowych(tzn.z ukrytymi zawiasami i zamkiem magnetycznym) wraz z listwami przypodłogowymi.

 

vitral3


Produkty

-meble kuchenne klasyczne
-meble kuchenne nowoczesne

 

 

vitral2

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/meble/230-vitral#sigFreeId023a2a3e0e

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017