Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Springfree - Pavel Rusnok

Siedziba

Bobrecka 27 43-400 Cieszyn

WWW

www.springfree.pl

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon +48 600 921 980
   
   

 

O Firmie

 spring1


Trampoliny Springfree zostały zaprojektowane przez inżyniera Dr. Keith Alexandera z University of Canterbury w Nowej Zelandii. Dopiero po 15 latach badań produkt został wprowadzony na rynek. Obecnie trampoliny Springfree są sprzedawane w 17 krajach świata. Wynaleziono przez tatę Dr Keith Alexander jest profesorem inżynierii mechanicznej na University of Canterbury w Christchurch w Nowej Zelandii. Piętnaście lat temu, ojciec trójki dzieci, postanowił kupić trampolinę . Po przeanalizowaniu właściwości tradycyjnych trampolin stwierdził jednak, że trampoliny te są niebezpieczne. Był w szoku, gdy stwierdził, ile dzieci z powodu kontuzji na trampolinie wymagało pomocy lekarskiej. Mimo to producenci tradycyjnych trampolin nic nie robią, by poprawić ich bezpieczeństwo (corocznie ponad 100 000 dzieci tylko w USA jest hospitalizowanych w wyniku obrażeń odniesionych podczas skakania na tradycyjnych trampolinach). Dr Alexander postanowił zbudować bezpieczną trampolinę usuwając ryzykowe elementy (sprężyny i ramę na poziomie maty do skakania) oraz wykluczyć możliwość wypadnięcia z trampoliny. Postanowił zastosować materiał wysokiej jakości w połączeniu z niepowtarzalnym wzornictwem. Po licznych próbach i budowie prototypu powstała trampolina bez sprężyn (Springfree), co do której miał pewność , że jest bezpieczna dla jego dzieci. W procesie rozwoju projektu , trampolina została kilka razy zmieniona, ale wszystkie jedyne w swoim rodzaju elementy bezpieczeństwa pozostały takie same.

 

spring2
 

Wizja

 

Dr. Alexander był pierwszym człowiekiem, który pomyślnie udoskonalił konstrukcję trampoliny pod względem bezpieczeństwa od czasów jej powstania tj. od latach trzydziestych. Trampolina Springfree jest inna. Springfree jest pionierem innowacji wśród firm zajmujących się rozwojem i produkcją trampolin. Dążymy do tego, by zapewnić wysoką jakość i bezpieczeństwo trampolin dla naszych klientów. Naszym celem jest, aby w skali światowej drastycznie zredukować możliwość urazów na trampolinie. Definicja bezpieczeństwa Trampolina Springfree jest zupełnie inna niż trampoliny, które znacie. Springfree stworzył najbezpieczniejsze trampoliny w świecie, które są w stanie skutecznie chronić użytkownika przed obrażeniami, które tak często mają miejsce w przypadku tradycyjnych trampolin sprężynowych.

 

spring3


Produkty

 

-trampoliny
-kosze do koszykówki
-drabinki
-kotwy
-koła transportowe

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/meble/218-springfree#sigFreeId4923c6813d

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017