Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

STYL Studio Wnętrz

Siedziba

Ul. Ostrowska 386, 61-312 Poznań

WWW

www.styl-sklep.pl

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon

61 8 209 213

   
   

 

O Firmie

stylstudioduze


Jesteśmy firmą dekoratorską zajmującą się produkcją oraz dystrybucją materiałów dekoracyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży dekoracji wnętrz. Staramy się sprostać każdemu zamówieniu i pomóc wszystkim klientom, którzy u nas zagoszczą. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy uruchomić serwis internetowy styl-sklep.pl.I jeszcze parę zdań o nas... Ideą STYL Studio Wnętrz jest aranżacja wnętrz poprzez budowanie niepowtarzalnego klimatu oraz spełnianie najśmielszych oczekiwań naszych Klientów. Współpracując z najlepszymi światowymi firmami, pragniemy dać swoim klientom najwyższą jakość. Poszukując niestandardowych rozwiązań sięgamy po produkty kreatywne. Inspiracje czerpiemy zarówno z bogatej tradycji wzornictwa, jak również z najnowszych światowych trendów. Zaspakajamy rosnące potrzeby odbiorców, nieustannie poszerzając swoją ofertę produktów oraz usług. STYL to specjaliści, którzy stosując odpowiednie zabiegi, są w stanie zbudować we wnętrzu jedyny i niepowtarzalny nastrój, będący zarówno odzwierciedleniem Państwa gustów, jak i emocji oraz uczuć. Nasza marka nie polega na kopiowaniu - marka STYL Studio Wnętrz to Twoja marka.

 

 

Produkty


nasza oferta obejmuje produkty i usługi związane z aranżacją wnętrz. Na stronach serwisu styl-sklep.pl udostępniona jest tylko część naszych produktów/usług. W celu poznania pełnej oferty, zapraszamy do naszego salonu STYL Studio Wnętrz mieszczącego się w Poznaniu lub skontaktuj się z nami.

 

-DLA ŚCIAN


-DLA OKIEN i WNĘTRZ

 

-TKANINY:

 

-WYKŁADZINY

 

-PASMANTERIA

 

-POŚCIELE

 

 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017