Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

WESTO

Siedziba

11-036 Gietrzwałd Naterki ul. Diamentowa 50

WWW

www.westo.pl

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon

89 513 15 79

 Fax 89 513 18 31
 kom 602 369 842

 

O Firmie

Firma WESTO swoją działalność rozpoczęła w maju 1993 roku. Działalność prowadzona jest przez osobę fizyczną, zarejestrowaną w gminie Gietrzwałd. Zakład Produkcji Drzewnej jest kontynuatorem firmy "Stolarstwo", istniejącej od 1983 roku. Firma WESTO rozpoczęła swoją działalność w obiekcie wybudowanym z własnych środków, przystosowanym do produkcji stolarskiej. Na początku zatrudniała 5 stolarzy, natomiast obecnie pracuje w niej około 40 wykwalifikowanych pracowników. Dodatkowo firma wspierana jest przez kadrę zarządzającą, dział księgowy oraz handlowy. Od 1996 roku firma zaczęła utrwalać swoją pozycje na rodzimym rynku, promując własną markę i opinię o niej. Od 1998 roku rozpoczęto współpracę z dystrybutorami w innych częściach kraju. Prowadzona jest również działalność eksportowa oraz wewnątrz wspólnotowa sprzedaż drzwi dźwiękoszczelnych, biurowych, hotelowych i innych produktów.

 

wes1

 

Od momentu rozpoczęcia działalności, szczególna uwaga zwracana jest przede wszystkim na jakość produkowanych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz innych produktów. Od zawsze był to czynnik wyróżniający WESTO spośród innych producentów drzwi. Zakład Produkcji Drzewnej WESTO znajduje się w miejscowości Naterki oddalonej od głównej trasy nr 16 w kierunku Ostródy zaledwie o 6 kilometrów. Położenie w pobliżu dużego miasta – Olsztyna zapewnia świetną bazę pracowników, duży rynek zbytu oraz niskie koszty utrzymania. Przedsiębiorstwo zostało zlokalizowane w pobliżu nadleśnictwa Kudypy z którym firma bezpośrednio współpracuję zakupując dłużyce niezbędną do produkcji drzwi. Położenie wśród lasów, łąk i nieużytków w połączeniu z naturalnym produktem (drzwi drewniane) jest świetnym argumentem marketingowym.

 

wes2

 

WESTO jest przyszłościową marką, która wykorzystując doświadczenie i dopracowaną technologię zaczyna budować silną markę, godnie postrzeganą wśród partnerów. Ciągle prowadzone badania pozwoliły stworzyć produkt który jest pożądany przez właścicieli obiektów użyteczności publicznej oraz hoteli. Dzięki dotacjom unijnym oraz środkom własnym WESTO wdraża elektroniczny system zarządzania produkcją wykorzystując technologię ERP oraz CRM. Umożliwi to ułożenie produkcji w sposób etapowy i pozwoli rozdzielić pracę na poszczególne działy bez konieczność wglądu do konkretnego zlecenia roboczego. Dokładniejsze planowanie i lepsze określanie kosztów da możliwość zwiększenia efektywności produkcyjnej.

 

wes3

 

Produkty

 

-drzwi wejściowe do domu
-drzwi wejściowe do mieszkania
-drzwi wewnętrzne
-drzwi hotelowe
-hostoryczne
-akcesoria

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/meble/203-westo#sigFreeId841f6dff31

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017