Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Świat Łazienek XXI w.

Siedziba

00-716 Warszawa Bartycka 24/26 pawilon 227

WWW

www.swiatlazienek.eu

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon 22 559 10 49
   
   

 

 

O Firmie

azienek

 

Nasza firma Świat Łazienek XXI w.od ponad 25lat zajmuje się wyposażeniem łazienek. Oferujemy asortyment w standardzie średnim i wysokim.


Specjalizujemy się w stylu retro.


Ale żaden styl, forma czy wymogi nie stwarzają nam problemua raczej są dla nas polem do zaspokojenia potrzeb naszego Klienta.
Oferowane przez nas wyposażenie zaciera granicę między przeszłością a współczesnością, tym co stare i młode, nieosiągalne i dostępne. Naszą pasją chcemy podzielić się ze wszystkimi,
którzy podobnie jak my, tęsknią za niebanalnymi, odważnymi oraz ekskluzywnymi wnętrzami. Kiedyś takie otoczenie stworzyć mogli wokół siebie jedynie przedstawiciele klas wyższych.
W naszej ofercie znajdą Państwo produkty stworzone przez najwybitniejszych projektantów, z najlepszych materiałów a nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą w ich doborze.

Sprzedaż prowadzimy w formie wysyłkowej, poprzez sklep internetowy

www.swiatlazienek.com.pl


Możliwy jest także odbiór zamówionego towaru w magazynach naszej firmy. Sprzedaż prowadzimy też w salonie w Warszawie

ul.Bartycka 24/26 paw.227

Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość naszych towarów oraz obsługi klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

.

Produkty

 

-armatura
-kabiny
-wanny
-ceramika
-płytki
-konsole
-szafki
-meble
-elektronika
-spa
-akcesoria łazienkowe
-grzejniki

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017