Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

PPHU "PERFEKT"

Miasto

09-532  Baniocha

Ulica ul. Projektowna 1
WWW

www.perfektjb.com.pl

Telefon

602 342  787

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

 

Firma Perfekt powstała w 1992 roku. Zajmujemy się osłonami okiennymi wewnętrznymi i zewnętrznymi. Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami największych firm w Polsce: Drogi kliencie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji służąc fachową pomocą w doborze osłon okiennych – wykorzystaj Nasze 20 letnie doświadczenie. Zakupione przez Ciebie wyroby, zostaną wykonane na indywidualny wymiar i pod konkretne zapotrzebowanie. Masz pewność zastosowania najlepszych rozwiązań technologicznych popartych atestami i certyfikatami. Zrealizujemy Twoje potrzeby, wizje i oczekiwania co do jakości, jak i terminu wykonanych usług. Zapewniamy Ci serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz niezbędne przeglądy. Na Nasze produkty i usługi otrzymasz od 2 do 20 lat gwarancji Jeśli szukasz: właściwej ochrony przed słońcem, chcesz zabezpieczyć dom, biuro czy lokal, pragniesz zrealizować własną wizję wystroju wnętrz, oczekujesz fachowej porady, chcesz poznać nowości rynku osłon okiennych-ODPOWIEMY NA KAŻDE ZAPYTANIE !

 

Produkty/Usługi

 

-Rolety zewnętrzne
-Markizy
-Kraty rolowane
-Żaluzje i rolety elewacyjne
-Rolety tekstylne
-Żaluzje  i verticale
-Moskitiery
-Zadaszenia tarasowe
-Sterowanie somfy

 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017