Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Jeven Sp. z o.o.

Miasto

60-184 Poznań

Ulica ul. Złotowska 65
WWW

www.jeven.pl

Telefon

61 661 02 95

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

a

 

Firma Jeven Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2007r. Jeven specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych rozwiązań do wentylacji kuchni. Jednym z podstawowych produktów Jeven to okapy do profesjonalnych kuchni. Jeven Sp. z o.o. jest przedstawicielem znanego fińskiego producenta okapów Jeven Oy. Jeven oferuje również kompleksowe rozwiązania wentylacji kuchni pod nazwą SYSTEM JEVEN. W skład tych kompleksowych systemów wchodzić mogą: specjalistyczne centrale nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła, specjalistyczne wentylatory wyciągowe i nawiewne,   specjalistyczne nawiewniki do kuchni, inne elementy systemu rozprowadzania powietrza, systemy sterowania i kontroli pracy.Od 2015 roku Jeven Sp. z o.o. jest również generalnym dystrybutorem na terenie Polski urządzeń kuchennych włoskiego producenta Mareno. Mareno to bardzo szeroka gama urządzeń kuchennych, a w tym m.in.: kuchnie gazowe, kuchnie elektryczne, kuchnie indukcyjne, kuchnie z płytami ceramicznymi, piekarniki, frytownice, woki gazowe, grille gazowe i elektryczne, kotły warzelnie, warniki do makaronu. Urządzenia oferowana są w trzech różnych seriach i bardzo wielu wariantach. Organizacja Jeven na terenie Polski zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie m.in. projektowania i doradztwa technicznego, dostawy urządzeń wentylacyjnych, dostawy urządzeń kuchennych, montażu urządzeń i ich uruchomienia, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Na terenie Polski Jeven Sp. z o.o. posiada sieć biur techniczno-handlowych oraz serwisowych.

 

b

Produkty

- okapy kuchenne
- centrale wentylacyjne do kuchni COOKAIR
- przepustnice/tlumiki
- nawiewniki do wentylacji kuchni
- urządzenia gastronomiczne MARENO
- urządzenia do filtracji sadzy SMOKI
- system do obniżenia kosztów zużycia energii elektrycznej KES

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/kuchnia/329-jeven#sigFreeIdc212595c90

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017