Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak Sp. z o.o.

Miasto

33-156 Skrzyszów

Ulica Ładna 30A
WWW

www.glassworks.pl

Mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Telefon

+48 14 674 85 20   +48 14 626 96 96   +48 14 674 57 52

Fax +48 14 674 51 60

 Oferta

xyz

 

Witamy w największej hucie szkła ręcznie formowanego w Polsce. Witamy w Hucie Szkła Tadeusz Wrześniak, w miejscu, gdzie poczujesz się jak w małym zakładzie. Współpracując z nami możesz korzystać z tysięcy naszych projektów lub zlecić nam realizację własnego pomysłu. Możesz przy tym liczyć na naszą radę i techniczne wsparcie. Jeżeli szukasz dostawcy: szkła dekoracyjnego - jak wazony, kielichy dekoracyjne, świeczniki; szkła stołowego - jak kieliszki, dzbanki, salatery; Jesteś we właściwym miejscu! Wyroby dla Ciebie możemy produkować w szkle bezbarwnym i kolorowym, we wszystkich możliwych wielkościach - od najmniejszych szklaneczek do produktów XXL. Poprzez ilość dostępnych technik malowania i zdobienia wciąż poszerzamy swoją ofertę. Jesteśmy - jak mały zakład - otwarci na nowe pomysły i gotowi podążać za oczekiwaniami klientów oferując przy tym możliwości produkcyjne największego wytwórcy w Polsce i Europie.


wrzesniak8

 

Produkty

-wazony

-szkło stołowe

-świeczniki

-szkło dekoracyjne

 


 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017