Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma Selldo

Siedziba

Aldony 6/2A, 80-438 Gdańsk
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW www.selldo.pl
Telefon 58 7339726
   
   

boobleduze

                                                                                                          

O Firmie

Zaprosiliśmy ludzi do korzystania z bobble. Ich reakcja była niesamowita! Nasza sieć sprzedaży detalicznej wzrosła gwałtownie, a produkt jest obecnie dostępny w 50 stanach w USA, zarówno w sklepach wielobranżowych i specjalistycznych, w dużych sieciach handlowych jak i w małych butikach. Znajdziesz nas w ponad 15.000 sklepach na całym świecie, w ponad 20 krajach rozsianych na pięciu kontynentach. Teraz jesteśmy również w Polsce! Sprzedaliśmy miliony butelek bobble na całym świecie. Jeśli każdy filtr równa się 300 ocalonych butelek, nasz wspólny sukces bobble przyczynił się do tego, że wiele milionów zużytych plastikowych butelek nie zanieczyszcza środowiska. Bądź częścią tego sukcesu! Świat dostrzegł to, o czym my marzymy: zrównoważoną przyszłość możliwą dzięki wykorzystaniu mądrego designu. bobble jest jednym z kroków na tej drodze, zarówno konsumentów i naszej firmy - Move Collective oraz Selldo. To dopiero początek. Przyglądamy się wszystkiemu co nas otacza, każdemu przedmiotowi z naszego codziennego życia i zadajemy sobie pytanie, czy możemy zrobić to lepiej, czy możemy przekraczać granice? Coraz częściej możemy odpowiedzieć „tak”. W bobble kochamy design. Jesteśmy przedsiębiorcami zorientowanymi na design. Widzimy piękno w naszym otoczeniu, wszędzie wokół nas, i staramy się chronić to piękno poprzez projektowanie przystępnych cenowo, trwałych produktów. A tam, gdzie nie widzimy piękna, staramy się je stworzyć. To jest filozofia naszych działań. Dlatego założyliśmy naszą firmę. Wierzymy w projektowanie z celem, ideą. Nasz pierwszy produkt - bobble - z powodzeniem zapoczątkował nową kategorię: przenośną filtrację. bobble jest butelką wielokrotnego użytku zaprojektowaną tak, aby zmienić nawyki ludzi w kwestii picia wody, przez zmniejszenie masowej konsumpcji wody z jednorazowych butelek.

selldoduze

 

Dzięki bobble możesz zapewnić sobie dostęp do przefiltrowanej, uzdatnionej wody wszędzie gdzie zechcesz. Nasza podróż na rynek stanowiła ogromne wyzwanie. Jesteśmy małą firmą z siedzibą w Gdańsku. bobble powstała naturalnie, podobnie jak firma która za nią stoi. Move Collective, to grupa bardzo utalentowanych projektantów, oryginalnych myślicieli, wizjonerów posiadających do tego umiejętność łączenia nie tylko dobrych pomysłów, ale również wprowadzania ich na rynek i kreowania ich marki. bobble była zasługą prawdziwie zbiorowego wysiłku. Ciekawym faktem na temat butelkowanej wody jest to, że jej idea jest sama w sobie zabawną sprawą. Czysta, pitna woda płynie w kranach większości domów na świecie w krajach rozwiniętych. Jednak surowiec ten jest w dużej mierze niewykorzystywany i marnowany. Dla wielu osób, woda kranowa jest uważana za wodę drugiej kategorii, napój ostatniego ratunku. Nawet w mieście takim jak Warszawa, znanej z dobrej jakości kranowej wody, woda butelkowana jest bardzo popularna. Każda marka ogłasza rzekomą czystość swojego surowca: mityczne górskie źródła, ukryte jeziora, tropikalne wyspy na Pacyfiku, lodowce Alpejskie. Koncepcja sprzedaje się. Sugerowane szacunki mówią, że świat konsumuje ponad 200 miliardów butelek wody rocznie. Jednak wystarczy spacer po ulicach, chodnikach i składowiskach odpadów w okolicach Nowego Yorku aby dostrzec znaczenie tej popularności. Podobnie wygląda sytuacja w Warszawie, Paryżu, Londynie, Sao Paolo, czy w Tokio i w prawie każdym innym regionie świata. Te butelki zagrażają życiu morskiemu i zaśmiecają nasze chodniki. W 2008 roku nasi założyciele, Richard i Stephanie Smiedt, projektowali produkt w Azji, kiedy przeszli obok wysypiska, na którym piętrzyły się odpady z produkcji. Ogromna skala tego zjawiska, zaparła im dech w piersiach (całkiem dosłownie). Pole to było uzmysłowieniem tego, co często wydaje się niewidoczne - znaczenia produkcji i konsumpcji. Richard i Stephanie poczuli się w obowiązku pójść w inną stronę. Skupili oni swoją uwagę na jednorazowych butelkach z tworzywa sztucznego. Jeśli te butelki miały tak morderczy wpływ na środowisko naturalne, to po prostu musieli je wymyślić od nowa. Widzieli, że konsumenci chętnie zastąpili jednorazowe siatki na zakupy torbami wielokrotnego użytku i mieli pewność, że postąpią tak samo z plastikowymi butelkami. Efektem ich prac stała się bobble.

 

 

Produkty/Usługi

-filtry bobble
-bobble 385ml presse
-bobble 550ml classic
-bobble 550ml carry cap
-bobble 590ml infuse
-bobble 650ml sport
-bobble 1000ml carry cap

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/kuchnia/272-selldo#sigFreeIdaec76893ca

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017