Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

HORECA INVEST SP. Z O.O.

Siedziba

ul.Praska 28/10 30-328 Kraków
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW www.horecainvest.pl
Telefon (+48) 519 63 43 89
   
   

 

 HORECAINVEST


Oferta

Jako kreatywny i elastyczny producent tekstyliów firma Faro projektuje także specjalne kolekcje zgodnie z wytycznymi Klienta. Firma Faro bierze udział w międzynarodowych targach branżowych, podczas których nawiązuje nowe kontakty biznesowe i poznaje potrzeby rynku tekstylnego, dzięki czemu jest na bieżąco z nowinkami. Podczas wprowadzania nowości do swojej oferty, zawsze kieruje się światowymi trendami, by sypialnie i łazienki Klientów były modne i jeszcze bardziej atrakcyjne. Firma Faro umożliwia klientom detalicznym zakup tekstyliów w sklepie internetowym oraz w stacjonarnym sklepie firmowym.

 

Produkty/Usługi

 

-Porcelana
-Sztućce
-Szkło
-Bary
-Bufety
-Dekoracja Stołu

 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017