Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

FIG Sp. z o.o.

Siedziba

03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 28/21
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW ultrapower.pl
Telefon +48 95 720 48 62
Fax +48 95 720 48 63
   


Oferta

ultrapowerduze

 

Jesteśmy polskim producentem i dystrybutorem działającym w branży wyposażania sklepów, gastronomii, piekarni etc. System ten znany jest już na całym świecie i cieszy się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników wielu branż. Na dzień dzisiejszy posiadamy już bardzo dużą sieć handlową, ktorą współtworzą firmy zajmujące się kompleksowym wyposażaniem wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych. Siedziba firmy mieści się w Gorzowie Wlkp., tutaj posiadamy magazyny,dział sprzedaży i to właśnie stąd rozsyłamy nasze produkty do klientów z całej Polski i z zagranicy. Jakość naszych produktów oraz profesjonalna obsługa klienta sprawiły, że firma ULTRA POWER - POLSKA zdobyła dużych partnerów handlowych zagaranicą: Białoruś, Ukraina, Czechy, Rosja, Litwa, Niemcy. Firma od początku swego istnienia produkowała regały w Polsce, jednak stale rosnące koszty produkcji zmusiły nas do znalezienia tańszych lokalizacji. W połowie lat dziewięćdziesiątych przy udziale chińskich kooperantów powstała w Chinach nowoczesna fabryka, w której nasza firma posiada 85% udziałów. Dzięki temu posunięciu ceny naszych regałów nie tylko nie wzrosły, ale nawet o kilka procent potaniały. Dysponując bardzo dużą powierzchnią magazynową i cyklicznymi dostawami z fabryki, jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w bardzo krótkim okresie czasu, najczęściej jest to 2-3 dni robocze!  Nasze regały są SUPER WYTRZYMAŁE!!! każda półka wytrzymuje do 250kg. Posiadamy atesty PZH i NSF zaaprobowane do użytku w restauracjach i zakładach spożywczych montowanie/demontowanie półek w bardzo krótkim czasie montaż bez dodatkowych narzędzi dostosowanie do różnych przeznaczeń.

 
Logistyka:

Cykliczne dostawy towaru do naszego magazynu gwarantują naszym klientom dostępność towaru każdego dnia. Dzięki temu zamawiany towar trafia do klienta w ciągu max. 48h od złożenia zamówienia.
Towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej gwarantującej terminowość dostaw

 

Produkty/Usługi

-wózki piekarnicze
-regały
-regały chłodnicze
-półki do regałów
-słupki i akcesoria
-regały ścienne

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/kuchnia/259-fig#sigFreeIdd1b9b0a1a5

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017