Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

KIECOŃ Sp. z o.o.

Siedziba

ul. Skoczowska 26 43-450 Ustroń
E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

WWW www.kiecon.pl
Telefon 1 +48 721 745 237
Telefon 2 +48 697 544 035
Telefon 3 +48 725 560 100

 

O Firmie

 

logo

 

Firma Kiecoń powstała w 1990 roku, czyli w okresie dość niestabilnym. Czas przemian gospodarczych i politycznych w naszym kraju bezlitośnie obszedł się z ogromną rzeszą przedsiębiorstw, które nie sprostały nowej rzeczywistości. Nasza firma jednak pomyślnie przeszła przez wszystkie egzaminy życia, czego najlepszym dowodem jest to, że wciąż istniejemy i mamy się świetnie. Zagadnienia związane z automatami do produkcji lodów były nam z różnych przyczyn bliskie jeszcze przed powstaniem firmy i skierowaniem jej na taki właśnie tor działalności. Przeciętny miłośnik lodów (a któż nim nie jest?) rzadko zadaje sobie pytanie: jak to działa? Na ogół każdy zadowala się otrzymaną porcją zimnego przysmaku, rozkosznie schładzającego podniebienie w upalny dzień. Dla nas jednak maszyny do produkcji lodów stały się źródłem inspiracji oraz – co można śmiało podkreślić – po prostu zawodową pasją. Jeśli napiszemy, że naszym celem nadrzędnym było dostarczanie na rynek urządzeń, które będą w stanie konkurować z wiodącymi modelami zarówno ceną, jak i jakością, to nie będzie to cała prawda. Zawsze bowiem wychodziliśmy z założenia, że do sukcesu potrzebne jest jeszcze „to coś”. Dlatego też nasze maszyny zawsze „to coś” miały, a konkretnie były to nowatorskie funkcje i udogodnienia, których często brakowało w wielu popularnych modelach. Dzięki takiemu podejściu szybko zyskaliśmy uznanie odbiorców oraz ugruntowaną pozycję na rynku. Dziś z dumą możemy zaprezentować Państwu naszą najnowszą linię produkcyjną KIECOŃ IM, będącą wynikiem wieloletnich doświadczeń, udanych eksperymentów, a także rozsądnym uwzględnieniem najbardziej zasadnych potrzeb rynkowych. Jako inżynierowie z krwi i kości nieustannie śledzimy wszelkie nowości technologiczne, nie tylko w branży maszyn przemysłu spożywczego, ale także we wszelkich dziedzinach pokrewnych. Dzięki temu nie musimy czekać aż ktoś wymyśli coś za nas, tylko wymyślamy to sami. Nasze automaty do lodów charakteryzują się wyjątkową uniwersalnością, prostotą obsługi, efektywnością, wysokim standardem higienicznym, a także niezawodnym wsparciem elektronicznym – oprogramowaniem czuwającym nad prawidłowym przebiegiem wszystkich procesów. KIECOŃ to nie tylko nazwa firmy oraz uznana marka wyrobów. KIECOŃ to także gwarancja doskonałej współpracy oraz synonim niezawodności. Wszystkim naszym partnerom – odbiorcom automatów do lodów – zapewniamy stałą opiekę techniczną, wsparcie technologiczne i błyskawiczny serwis awaryjny. Jeżeli jest to możliwe, naprawa odbywa się na miejscu. W przypadkach bardziej skomplikowanych zabieramy uszkodzony sprzęt, a następnie przywozimy naprawiony. Polski przemysł należy do najlepszych jakościowo na świecie. Firma KIECOŃ jest tego przykładem. Współpracuj z nami!

 

appolskaduze


Produkty

 

-kotleciarki
-maszyny do lodów Amerykańskich
-akcesoria do maszyn
-maszyny luna

 

View the embedded image gallery online at:
http://abc-restauracji.pl/kuchnia/249-kiecon#sigFreeIde3b443489a

 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017