Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

GASTRO FOR YOU

Siedziba

21-100 Lubartów ul. Wierzbowa 32A

WWW

www.gastroforyou.pl

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon 505 444 675
Telefon 600 482 856
   

 

O Firmie

1

 

Mamy wielką przyjemność podzielenia się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynku gastronomicznym na terenie całej Europy. Doskonale wiemy jak ważne jest zadbanie o każdy szczegół Państwa imprezy, suma naszych doświadczeń sprawi, że każda uroczystość na długo zapadnie wpamięć zaproszonym gościom. Asortyment, który posiadamy wybraliśmy dla Państwa po obserwacji, konsultacji oraz współpracy z największymi firmami działającymi w branży gastronomicznej. W naszej ofercie znajduje się wszystko co jest niezbędnie do zorganizowania: uroczystości rodzinnej, pikniku, przyjęcia cateringowego, imprezy firmowej, konferencji oraz dużego eventu. Dbając o jakość starannie dobieramy znajdujące się w naszej ofercie produkty, są to wyłącznie rzeczy najwyższej jakości iznanych producentów. Ofertę naszą staramy się ciągle wzbogacać uczestnicząc w największych targach gastronomicznych. Przywiezione z nich nowości natychmiast wprowadzamy do naszej oferty starając się zrobić ją ciekawszą ibogatszą, aby Państwa event był jeszcze bardziej efektowny. Posiadamy w ofercie również transport wypożyczonego sprzętu gastronomicznego. wypozyczalnia gastronomiczna lublin

 

gastroonas

 

Naszą pracę traktujemy z pasją a każde wydarzenie zorganizowane z naszym współudziałem daje nam mnóstwo zadowolenia i ochoty na poszukiwanie jeszcze bardziej efektownych rozwiązań. Korzystając z usług GASTROFORYOU podnosicie Państwo jeszcze bardziej profesjonalizm swojej firmy, co z pewnością przełoży się na zadowolenie klientów oraz wpłynie pozytywnie na dalszy rozwój Waszej działalności.

 

Produkty

 

-porcelana
-szkło
-sztućce
-bufet ciepły
-bufet zimny
-bielizna stołowa
-asortyment kuchenny
-stoły
-krzesła

 

Gastroduze

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017