Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Hurtownia Kommar - Sztućce.pl

Miasto

02-739 Warszawa

Ulica Wałbrzyska 48 lok. U15
WWW

www.sztucce.pl

Telefon

22 / 847 74 08

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

sztyucceduze

Dlaczego warto u nas kupować?

 

Korzystając z zakupów w naszym sklepie zaoszczędzą Państwo pieniądze i czas.

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży przez Internet zapewni Państwu udany zakup.

Istniejemy od 1986 roku.

 

Gwarancja i reklamacje

Do każdego zakupionego produktu załączamy dowód zakupu, na podstawie którego można złożyć ewentualną reklamację. Do wybranych towarów dodatkowo jest dołączana karta gwarancyjna producenta.

 

Pomagamy i doradzamy

W każdym momencie służymy pomocą i wsparciem merytorycznym oraz organizacyjnym. Mamy wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę na temat naszych produktów.

Jeśli macie Państwo jakieś pytanie prosimy pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zadzwonić pod numer 022 22 44 200 i porozmawiać na żywo z konsultantem.

 

Niskie ceny towarów

Oferujemy Państwu towary w najkorzystniejszych cenach na rynku! Negocjujemy najniższe stawki zakupu towarów bezpośrednio od producentów, lub od dostawców. Zadowalamy się minimalnym zyskiem. Nasi specjaliści regularnie monitorują ceny rynkowe i starają się dopasować je tak, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Codziennie oferujemy setki produktów w najatrakcyjniejszych cenach w Internecie.

 

Gwarancja dostępności

Tysiące produktów jest gotowych do natychmiastowego transportu do Państwa! 99% produktów czeka w naszych magazynach na wysyłkę. W wyjątkowych sytuacjach np. w przypadku równoczesnego złożenia zamówienia na ten sam towar przez wielu Klientów, może zdarzyć się, że towar nie będzie dostępny. W takiej sytuacji Klient zostanie natychmiast poinformowany o zaistniałej sytuacji.

 

Bezpieczna dostawa

Najtańsza dostawa kurierska w Polsce! Nasze paczki rozwożą profesjonalni kurierzy firmy Siódemka.

 

Produkty/Usługi

 

-sztućce  GERLACH, AMEFA, GERPOL, i inne.

-noże  GERLACH, AMEFA, GERPOL, i  inne.

-patelnie, pokrywki

-garnki

- i wiele innych...

-komplety dla 6  osób

-komplety dla 12 osób

-komplety dla 18 osób

-opakowania

-grawerowanie

-części zamienne

 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017