Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

GASTROEXPRES

Miasto 64-920 Piła
Ulica Aleja Jana Pawła II 2/2
WWW www.gastroexpres.pl
Telefon 512 995 968/606 307 845
 Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

Stopka

 

Sklep internetowy GASTROEXPRES oferuje meble nierdzewne, urządzenia gastronomiczne, meble socjalne, regały aluminiowe i chemię dla gastronomii. Asortyment stale uzupełniamy i rozszerzamy. Zaufaliśmy najlepszym naszym zdaniem producentom w danej branży. W przypadku mebli nierdzewnych, urządzeń gastronomicznych oraz mebli stalowych malowanych proszkowo oferujemy asortyment firmy PLASTMET z Lubasza, dzięki której w naszym sklepie sprzedajemy sprawdzone produkty do urządzenia profesjonalnej gastronomii, jak również zespołów szatniowych i innych pomieszczeń socjalnych. Zmywarki, piece konwekcyjno - parowe, urządzenia mroźnicze oraz dodatkowe wyposażenie kuchni zapewniamy dzięki współpracy z firmą RM GASTRO, a także firmą STALGAST. Uzupełnieniem są regały aluminiowe włoskiej firmy TONON. Jeśli chemia to firma Rubcon. Stawiamy na jakość za rozsądną cenę. Klientowi dajemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

 

512 995 968 lub 606 307 845

Serdecznie zapraszamy!

 

Produkty/Usługi

 
-Okapy gastronomiczne
-Meble ze stali nierdzewnej
-Urządzenia gastronomiczne
-Drobne urządzenia kuchenne
-Wyposażenie pizzerii
-Wyposażenie zmywalni
-Lampy owadobójcze
-Chemia dla gastronomii
-Meble socjalne
-Meble biurowe
-Krzesła i fotele
-Meble Warsztatowe
-Regały nierdzewne

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017