Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Horeca-24.pl

Siedziba
ul. Legionów 27 62-800 Kalisz
WWW

www.horeca-24.pl

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Infolinia 887 190 006
Biuro obsługi czynne 8:00 - 16:00
   

 

gastrok

O Firmie


Horeca-24.pl - Sklep i Hurtownia Gastronomiczna


Horeca-24.pl to najprzyjaźniejszy Klientowi internetowy sklep gastronomiczny w Polsce! Oferowane rabaty, najniższe ceny i fachowe porady ekspertów sprawiają, że wyposażenie gastronomii jest znacznie łatwiejsze, szybsze i dużo tańsze! Oferowany najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny, posłużą profesionalnemu wyposażeniu dowolnej kuchni. Naszymi klientami są zarówno ekskluzywne restauracje zlokalizowane w pałacowych wnętrzach, jak również małe bistra i bary. Oferujemy także wyposażenie gastronomiczne dla hoteli, przedszkoli, szkół, szpitali i innych.
Życzymy udanych zakupów


Hurtownia gastronomiczna horeca-24.pl

.

Produkty

 

-ciągi  kuchenne
-piece
-fast  food
-grille
-naczynia kuchenne
-przybory  cukiernicze
-frytkownice
-bemary
-rożna
-krajalnice
-kotleciarki
-kotły  warzelne

 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017