Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

 

Horeca Direct - Profesjonalne dostawy do Gastronomii

Firma Horeca Direct działa na polskim rynku od 2012 roku i w tym czasie wypracowała sobie pozycję jednego z głównych dostawców żywności mrożonej oraz świeżej do sektora gastronomicznego.

W naszej ofercie są produkty mrożone i świeże z segmentu Premium m.in. Łosoś Norweski, Mięso Black Angus, Ryby Białe, Owoce Morza pochodzące od certyfikowanych dostawców
i producentów z całej Polski i Europy Zachodniej, z którymi wiążą nas długotrwałe relacje biznesowe.

Współpracujemy z największymi producentami żywności co umożliwia klientowi otrzymanie produktów najwyższej jakości Premium poprzedzonych certyfikatami. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz znajdziesz to właśnie u nas, więc nie zastanawiaj się
i skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Wieloletnie doświadczenie, wysoki poziom zaangażowania kreatywności naszych Doradców pozwala na szybkie i elastyczne działanie w doborze produktów, cen, pomocy w tworzeniu karty menu i ostatecznie podjęcie decyzji o zakupie.

Szukasz odpowiedniego produktu
dla swojej kuchni?
A może nie masz pomysłu na swoją kartę Menu?

Pomożemy Ci udzielając fachowych konsultacji, stworzymy dla ciebie unikalne Menu, którego
nie ma nikt.

Życzymy Państwu udanych zakupów
Zespół Horeca

 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017