Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

logo

 

Krośnieńskie Huty Szkła "Krosno" S.A. to legendarne polskie szkło znane i rozpoznawane n a całym świecie. Dziewięćdziesiąt lat tradycji zobowiązuje. Tradycja ta sięga 1923 roku, kiedy to wybudowano hutę i uruchomiono pierwszą produkcję szkła, aż po czasy współczesne.

 

W ofercie firmy mamy szeroki wybór szkła, wtym szkło formowane ręcznie i automatycznie. Wizytówką KHS "Krosno" S.A. jest szkło formowane tradycyjną metodą ręczną. Znaczna część produkcji zarówno ręcznej jak i produkcji mechanicznej jest eksportowane do 60 krajów na świecie. Wśród tych krajów wymienić można: Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Japonię, Austrię, Australię, Szwecję, Emiraty Arabskie.

Zaglądając na stronę internetową www.sklep.krosno.com.pl widzimy, że klient może poruszać się wśród kilku działów. Każdy z działów podzielony jest na kolekcję, każda kolekcja posiada szereg zdjęć i opisów, dzięki czemu zakupy stają się prawdziwą przyjemnością.

1 – Dział - Szkło formowane automatycznie.
A w nim następujące kolekcję.
Sensei collection
Prestige
Lifestyle
Drinki świata
Basic Glass
Deco Line
Krosno Professional
Dobra cena

2 – Dział – Szkło formowane ręcznie.
Tu Również podział na kolekcje
Handmade Classic
Handmade modern
Handmade retro
Vinoteca

Podsumowując - Krosno, to wysoka jakość wyrobów i nieskazitelna bezbarwność masy szklanej osiągana dzięki wypracowanej przez lata metodzie produkcji oraz recepturze używanych składników. Krośnieńskie szkło często nazywane jest „bezołowiowym kryształem”. Klientom, poza szkłem bezbarwnym, oferowana jest paleta szkła w kilkunastu kolorach.
Krosno to nie tylko możliwość zakupów internetowych. To także ponad 120 punktów sprzedaży. Firma zachęca także do współpracy biznesowej. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy widoczny na stronie internetowej www.krosno.com.pl
Poza tym, specjalnie dla branży HoReCa, Krosno stworzyło kolekcję Krosno Professional. Na stronie internetowej www.krosnoprofessional.pl można zarejestrować się, zyskując tym samym możliwość zakupów produktów oraz partnerstwo z Firmą Krosno.
Serdecznie zapraszamy do krośnieńskich punktów handlowych, do rejestracji, a także do zamawiania produktów bezpośrednio ze stron internetowych. Krosno, to tradycja, która zobowiązuje.

 

  

  

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017