Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

 

 

 

Można kartą? – o firmie Hilltech

Wraz z rozwojem technologii, zmieniają się również przyzwyczajenia ludzi. Choć znajdziemy jeszcze tradycjonalistów dokonujących zakupu gotówką, to zdecydowanie nie da się ukryć, że większość z nas woli posługiwać się kartą. Dlaczego warto płacić kartą? Jest zdecydowanie szybciej, nie ma problemu z wydawaniem reszty, jest również bezpieczniej, przy zakupie cennych rzeczy nie jesteśmy zmuszeni do trzymania przy sobie dużej ilości gotówki. Naprzeciw rozwojowi technicznemu wyszła firma Hilltech. Firma zajmuje się przede wszystkim tworzeniem nowoczesnych rozwiązań płatniczych, w skład których wchodzą m.in. terminale płatnicze, urządzenia samoobsługowe.

Niedawno została również partnerem FROB ( Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego), która to dąży do obniżenia prowizji, którą zakład usługowy musi przekazywać do banku. Firma Hilltech wprowadza rozwiązania przydatne zarówno małym sklepikom jak również ogólnopolskim sieciom handlowym.

Nie tylko terminale

Oprócz terminali płatniczych dla każdego rodzaju punktu usługowo-handlowego, dla bardziej wymagających klientów firma Hilltech w swojej ofercie posiada innowacyjne urządzenia samoobsługowe, jakimi są opłatomaty oraz  wpłatomaty kasjerskie, które w sieciach handlowych można połączyć w ekosystem płatności, zwiększając przepływy pieniężne a minimalizując koszty oraz czas obsługi klientów.

Aby zapewnić pełen komfort partnerom handlowym, Hilltech organizuje  również w obsługę gotówki, odbiera pieniądze i transportuje je do sortowni, te działania odbywają się przy w współpracy z firmą Konsalnet.

Firma zajmuje się także serwisem terminali płatniczych, opłatomatów, samoobsługowych punktów kasowych. Jest jedną z nielicznych firm posiadającą własne zaplecze serwisowe, w postaci kilkunastu centr serwisowych w największych polskich miastach, dzięki czemu nie ma potrzeby czekać kilka dni na wymianę bądź serwis urządzenia.

Wszystkie proponowane przez firmę urządzenia czy też terminale komunikują się online z systemem TMS, dzięki któremu w łatwy i przejrzysty sposób można na bieżąco zweryfikować przepływy pieniężne.

Odnosząc się do usług programistycznych, Hilltech tworzy aplikacje płatnicze (Vista, Mastercard), aplikacje do doładowań kont prepaid , korzystając głównie ze sprzętu  producentów takich jak Verifone oraz Ingenico. Najnowszym produktem jest drukarka fiskalna Posnet Revo połączona z terminalem płatniczym HILLTECH ( SIX Payment Services ).

Firma Hilltech zaprojektowała i wdrożyła również systemy sterowania dla pojazdów specjalnych, wykorzystywanych  w służbach ratownictwa,  Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz Ministerstwa Obrony Narodowej

 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017